Do obróbki elementów wykorzystujemy plotery frezujące  wyposażone we wrzeciona 12kV, które umożliwiają szybką i precyzyjną obróbkę różnego rodzaju materiałów.

Obszar roboczy ploterów frezujących wynosi 1000mm x 1500mm i 2000mm x 3000mm, dzięki temu jesteśmy w stanie dokonać obróbki materiałów w różnych formatach i skomplikowanych  kształtach 2D.

Profesjonalny dobór narzędzi oraz maksymalne zaangażowanie w przygotowanie projektu gwarantuje wykonanie projektu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.

Istotną wagę przywiązujemy do wykończenia wykrawanych przez nas elementów, dlatego frezujemy krawędzie troszcząc się o każdy szczegół, wykonując zgodnie z oczekiwaniami klienta i zgodnie z dokumentacją.

 

Panele drewniane

Najnowszym produktem jaki chcemy zaoferować są drewniane panele 2d ze sklejki. Drewniane elementy dekoracyjne wprowadzają ciepło i naturalność w pomieszczeniach, dlatego są idealnym uzupełnieniem aranżacji współczesnych wnętrz. 

Panel projektujemy na indywidualne zamówienie zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Elementy z elkonu

Elementy z preszpanu

Cięcie blach transformatorowych i wykonywanie otworów

Wykonujemy elementy z elkonu, preszpanu, ekrany elektrostatyczne oraz zajmujemy się cięciem blach transformatorowych i wykonywaniem otworów.

Świadczymy również usługi transportowe na terenie całego kraju.